image
Biz Kimiz

Hugo Baby

_______ ’den beri, doğal kökenli cilt bakım ürünleri ile ebeveynlerin yanındayız. Dünyaya ve tüm cilt tiplerine duyduğumuz sorumluluk ile ürünlerimizi formüle ediyoruz. Dünyanın en saf ıslak bebek mendilini üretmek için eşşiz 7 aşamalı suyu saflandırma işleminden geçirerek minimum içerikler kullanıyoruz. Bu yöntem ile size pamuk yünü ve kaynamış sudan daha verimli ve güçlü bir temizlik sunuyoruz. Kapsamlı bir araştırmadan sonra, bebekler için hassas cildi için sert olacak kimyasallar veya diğer istenmeyen bileşenler içermeyen bir bebek mendili bulamadı, bu yüzden kendi yapmaya karar verdi. Yıllar süren çok sıkı çalışma, test ve bilimsel araştırmadan sonra Hugo Babys doğdu.

image
image
image
image
Öz değerlerimiz

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

01

Cilt ve dünya için iyi

Çocuğunuzun cildi çok kuru ise sürtünmeden veya mekanik cilt stresinden kaçınmak gereklidir. Öte yandan ıslak mendiller de çok pratik değil mi? İşte çözüm: HUGO BABY ıslak temizleme mendili çok kuru ciltler için özel tasarlanmıştır. Klasik mendillerimize göre %47* daha kalın ve daha emicidir**. Dokusunu pamuktan bile daha yumuşak yapan özel liflerden üretilmiştir!

02

Tek adımda endişesiz nazik temizlik!

HUGO BABY çok hassas ciltler ıslak mendile kıyasla optik ölçümle gerçekleştirilmiştir. **Dermatolojik ve pediatrik kontrol altında 74 bebek ve çocuk (Çok kuru cilde sahip 65 bebek ve çocuk dahil) üzerinde 22 gün boyunca yürütülen klinik çalışma (öz değerlendirme).

03

Ürün güvenliği ve etkinliği

Doğumdan itibaren güvenlik garantisi için, cilt bakım ürünlerimiz sağlık uzmanları ile beraber geliştirilmiştir ve 450'den fazla ölçüm ve testten geçmektedir.

image
image
image
referanslar

Ne Diyorlar